Čas na serveru 02:52:26

Lutobor Hlavsa
Zuzana aneb pokušení

Id: 354803

Zuzana aneb pokušení

  •  / Zuzana aneb pokušení / Lutobor Hlavsa

olej/deska, rozměr 51 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, drobné oděrky v ploše obrazu, rámováno, získáno přímo z rodiny autora

zobrazeno: 990x

Vyvolávací cena:

37 000