Čas na serveru 13:15:26

M. Nosek
Pod slunečníkem

Id: 41103

Pod slunečníkem

  •  / Pod slunečníkem / M. Nosek

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, obraz ve velmi dobrém stavu, olištováno

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:
1 200

1 605