Čas na serveru 01:05:36

Magdalena Nováková
Žirafy

Id: 453801

Žirafy

  •  / Žirafy / Magdalena Nováková

kombinovaná technika, tužka/akryl/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 311x

Vyvolávací cena: