Čas na serveru 00:01:38

Marcel Krasický
Letní den

Id: 230101

Letní den

  •  / Letní den / Marcel Krasický

olej/překližka, rozměr 32 x 25 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1221x

Vyvolávací cena:
2 800

4 600