Čas na serveru 08:50:07

Marcel Krasický
Ležící akt

Id: 81401

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Marcel Krasický

olej/karton, rozměr 18,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3839x

Vyvolávací cena:

6 000