Čas na serveru 02:42:32

Marcel Krasický
Říční tůň

Id: 55602

Říční tůň

  •  / Říční tůň / Marcel Krasický

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 46 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 881x

Vyvolávací cena:

17.1.2017, 19:36:00

17.1.2017 19:23 1 500 Kč