Čas na serveru 01:04:43

Marcel Niederle
Derby: Sparta - Slavia, 1948

Id: 397801

Derby: Sparta - Slavia, 1948

  •  / Derby: Sparta - Slavia, 1948 / Marcel Niederle

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 2507x

Vyvolávací cena:

9 600