Čas na serveru 22:04:01

Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965

Id: 397802

Sparta - Slavia, 1965

  •  / Sparta - Slavia, 1965 / Marcel Niederle

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 2201x

Vyvolávací cena:

12 500