Čas na serveru 10:52:27

Marcel Niederle
Sparta - Slavia, 1965 II.

Id: 397803

Sparta - Slavia, 1965 II.

  •  / Sparta - Slavia, 1965 II. / Marcel Niederle

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

zobrazeno: 1297x

Vyvolávací cena:

15 500