Čas na serveru 18:59:55

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen
Pasáček

Id: 132301

Pasáček

  •  / Pasáček / Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen

olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1786x

Vyvolávací cena:

10 500