Čas na serveru 06:09:55

Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen
Pasáček

Id: 132301

Pasáček

  •  / Pasáček / Maria Theresia von Habsbugr-Lothringen

olej/plátno, rozměr 64 x 92 cm, signováno monogramem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1126x

Vyvolávací cena:

10 500