Čas na serveru 05:57:58

Marián Čunderlík
Krojované postavy

Id: 274503

Krojované postavy

  •  / Krojované postavy / Marián Čunderlík

olej/plátno, rozměr 53 x 60 cm, značeno monogramem vlevo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2345x

Vyvolávací cena:

9 000