Čas na serveru 02:03:48

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní kompozice

Id: 476203

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Marie Čermínová - Toyen

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1481x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 50