Čas na serveru 07:02:36

Marie Čermínová - Toyen
Abstraktní krajina

Id: 6001

Abstraktní krajina

  •  / Abstraktní krajina / Marie Čermínová - Toyen

tuž/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2395x

Vyvolávací cena:
9 500

39 000