Čas na serveru 18:26:59

Marie Čermínová - Toyen
Bez názvu

Id: 179201

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Marie Čermínová - Toyen

tuž/papír, velikost listu 19 x 16 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 5205x

Vyvolávací cena:

31 000