Čas na serveru 04:50:42

Marie Čermínová - Toyen
Cyklus Střelnice - 6x9

Id: 69001

Cyklus Střelnice - 6x9

  •  / Cyklus Střelnice - 6x9 / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 3233x

Vyvolávací cena:

15 600

Příhozy: 52