Čas na serveru 21:02:50

Marie Čermínová - Toyen
Dívčí akt

Id: 434901

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Marie Čermínová - Toyen

barevná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 9 x 11,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3069x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 62