Čas na serveru 03:03:20

Marie Čermínová - Toyen
Dívka

Id: 110102

Dívka

  •  / Dívka / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 13 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4273x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 92