Čas na serveru 12:30:53

Marie Čermínová - Toyen
Dívka

Id: 132402

Dívka

  •  / Dívka / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,3 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1767x

Vyvolávací cena:

27 500