Čas na serveru 20:23:41

Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami

Id: 338401

Dívka pod hvězdami

  •  / Dívka pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

zobrazeno: 432x

Vyvolávací cena:

50 000

2022,02-1,21,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu