Čas na serveru 00:48:17

Marie Čermínová - Toyen
Dívka pod hvězdami

Id: 338401

Dívka pod hvězdami

  •  / Dívka pod hvězdami / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty viz zadní strana

zobrazeno: 5592x

Vyvolávací cena:

290 000

Účastníci: 26

Příhozy: 114