Čas na serveru 16:51:07

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s balónem

Id: 84305

Dívka s balónem

  •  / Dívka s balónem / Marie Čermínová - Toyen

barevná zinkografie, rozměr ve výřezu 21 x 18 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1996x

Vyvolávací cena:

11 000