Čas na serveru 14:55:13

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 200310

Dívka s dlouhým závojem

  •  / Dívka s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 404x

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

2019,09-1,04,20,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu