Čas na serveru 01:34:35

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 200310

Dívka s dlouhým závojem

  •  / Dívka s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,8 x 13,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2529x

Vyvolávací cena:
2 800

35 000

Příhozy: 54