Čas na serveru 07:58:13

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 336102

Dívka s dlouhým závojem

  •  / Dívka s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně list původu

zobrazeno: 55657x

Vyvolávací cena:

171 600

Účastníci: 18

Příhozy: 90