Čas na serveru 13:56:10

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s houslemi

Id: 329704

Dívka s houslemi

  •  / Dívka s houslemi / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4256x

Vyvolávací cena:
2 800

22 000