Čas na serveru 10:28:53

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s jahodami

Id: 312902

Dívka s jahodami

  •  / Dívka s jahodami / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 59227x

Vyvolávací cena:

150 000

Účastníci: 24

Příhozy: 100