Čas na serveru 18:28:59

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 180103

Dívka s květy violky

  •  / Dívka s květy violky / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3555x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 69