Čas na serveru 02:15:34

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

Dívka s květy violky

  •  / Dívka s květy violky / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

zobrazeno: 15190x

Vyvolávací cena:

144 444

Účastníci: 21