Čas na serveru 16:42:33

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s květy violky

Id: 307701

Dívka s květy violky

  •  / Dívka s květy violky / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

zobrazeno: 4595x

Vyvolávací cena:

61 111

2021,05-1,31,21,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu