Čas na serveru 02:35:06

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s pampeliškou

Id: 394011

Dívka s pampeliškou

  •  / Dívka s pampeliškou / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr 18,5 x 12 cm, značeno v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1730x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 75