Čas na serveru 18:27:50

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 300701

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,3 x 12,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

zobrazeno: 37489x

Vyvolávací cena:

73 000

Účastníci: 22

Příhozy: 62