Čas na serveru 17:33:26

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 347503

Dívka s růží

  •  / Dívka s růží / Marie Čermínová - Toyen

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5095x

Vyvolávací cena:

57 000

Příhozy: 104