Čas na serveru 16:13:19

Marie Čermínová - Toyen
Dívka se sovou

Id: 73010

Dívka se sovou

  •  / Dívka se sovou / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3389x

Vyvolávací cena:

48 300

Příhozy: 84