Čas na serveru 03:47:34

Marie Čermínová - Toyen
Dívka v oblacích

Id: 326301

Dívka v oblacích

  •  / Dívka v oblacích / Marie Čermínová - Toyen

ručně kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází ze soukromé sbírky ilustrátora Vojtěcha Kubašty

zobrazeno: 21593x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 29

Příhozy: 101