Čas na serveru 16:51:51

Marie Čermínová - Toyen
Dívky s dlouhým závojem

Id: 355302

Dívky s dlouhým závojem

  •  / Dívky s dlouhým závojem / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2964x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 74