Čas na serveru 15:52:35

Marie Čermínová - Toyen
Dvě hlavy

Id: 327506

Dvě hlavy

  •  / Dvě hlavy / Marie Čermínová - Toyen

kresba tuží/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, list drobně lokálně poškozen, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 12499x

Vyvolávací cena:

150 000

Příhozy: 126