Čas na serveru 02:06:08

Marie Čermínová - Toyen
Dvě lesbičky

Id: 473515

Dvě lesbičky

  •  / Dvě lesbičky / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 10,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6530x

Vyvolávací cena:

79 777

Příhozy: 116