Čas na serveru 18:36:52

Marie Čermínová - Toyen
Jemně obložená dívka

Id: 368001

Jemně obložená dívka

  •  / Jemně obložená dívka / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2651x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 59