Čas na serveru 18:16:58

Marie Čermínová - Toyen
Kompozice

Id: 1577

Kompozice

  •  / Kompozice / Marie Čermínová - Toyen

tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3510x

Vyvolávací cena:
10 500

21 000