Čas na serveru 15:56:13

Marie Čermínová - Toyen
Kompozice se sedící dívkou

Id: 211204

Kompozice se sedící dívkou

  •  / Kompozice se sedící dívkou / Marie Čermínová - Toyen

perokresba tuží/akvarel/podkresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 17,7 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka

zobrazeno: 6237x

Vyvolávací cena:

70 500

Účastníci: 18

Příhozy: 78