Čas na serveru 16:43:16

Marie Čermínová - Toyen
Krajina

Id: 215001

Krajina

  •  / Krajina / Marie Čermínová - Toyen

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 40, signováno vpravo dole, datováno 33, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1562x

Vyvolávací cena:
18 000

21 000