Čas na serveru 12:14:49

Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů

Id: 27601

Královna Ethiopů

  •  / Královna Ethiopů / Marie Čermínová - Toyen

tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1585x

Vyvolávací cena:

31 100