Čas na serveru 08:48:33

Marie Čermínová - Toyen
La lampě dans l’ horloge

Id: 353801

La lampě dans l’ horloge

  •  / La lampě dans l’ horloge / Marie Čermínová - Toyen

litografie/papír, rozměr listu 19 x 11,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původem z limitovaného knižního vydání, vloženo jako frontispis, kniha přiložena

zobrazeno: 1535x

Vyvolávací cena:

8 700