Čas na serveru 16:25:33

Marie Čermínová - Toyen
Labutě

Id: 109301

Labutě

  •  / Labutě / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná kresba/akvarel/ruční papír, velikost listu 41,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, věnování Andre Breton s chotí, datováno 19.2.1953, papír lehce pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2139x

Vyvolávací cena:
15 000

36 500