Čas na serveru 03:04:23

Marie Čermínová - Toyen
Mladíkův sen

Id: 328305

Mladíkův sen

  •  / Mladíkův sen / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4205x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 57