Čas na serveru 20:12:56

Marie Čermínová - Toyen
Mladíkův sen

Id: 328305

Mladíkův sen

  •  / Mladíkův sen / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3561x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 57