Čas na serveru 05:48:38

Marie Čermínová - Toyen
Oči

Id: 397004

Oči

  •  / Oči / Marie Čermínová - Toyen

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2162x

Vyvolávací cena:

26 009