Čas na serveru 08:51:33

Marie Čermínová - Toyen
Oči

Id: 397004

Oči

  •  / Oči / Marie Čermínová - Toyen

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 328x

Vyvolávací cena:

3 200

2023,02-1,27,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu