Čas na serveru 18:10:08

Marie Čermínová - Toyen
Oko na zdi

Id: 358509

Oko na zdi

  •  / Oko na zdi / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2301x

Vyvolávací cena:
1 800

15 500