Čas na serveru 08:50:30

Marie Čermínová - Toyen
Píseň písní

Id: 330415

Píseň písní

  •  / Píseň písní / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 8,5 cm, značeno monogramem v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3876x

Vyvolávací cena:

26 002

Účastníci: 21

Příhozy: 79