Čas na serveru 18:45:35

Marie Čermínová - Toyen
Pláč

Id: 328309

Pláč

  •  / Pláč / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, též tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

zobrazeno: 5067x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 18

Příhozy: 63