Čas na serveru 17:44:50

Marie Čermínová - Toyen
Pláč

Id: 82808

Pláč

  •  / Pláč / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, značeno i v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2976x

Vyvolávací cena:
2 800

20 000