Čas na serveru 07:46:05

Marie Čermínová - Toyen
Portrét

Id: 221402

Portrét

  •  / Portrét / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 19,7 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 4456x

Vyvolávací cena:
1 800

33 000

Příhozy: 77