Čas na serveru 07:51:58

Marie Čermínová - Toyen
Prázdná hnízda

Id: 328310

Prázdná hnízda

  •  / Prázdná hnízda / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, též tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

zobrazeno: 2615x

Vyvolávací cena:

60 000

Účastníci: 25

Příhozy: 93