Čas na serveru 21:52:42

Marie Čermínová - Toyen
Řetěz štěstí

Id: 434121

Řetěz štěstí

  •  / Řetěz štěstí / Marie Čermínová - Toyen

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1613x

Vyvolávací cena:

29 079